Günlük burç yorumları! (20 Şubat 2021 Cumartesi)

20 Şubat 2021 Cumartesi burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Günlük burç yorumları! (20 Şubat 2021 Cumartesi)

Günlük burç yorumları! (20 Şubat 2021 Cumartesi)

20 Şubat 2021 Cumartesi burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Astroloji
20 Şubat 2021 Cumartesi
 • 0
 • 0
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Bugün zor ama kariyeriniz için önemli olan bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmek için özel bir çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bulunduğunuz yere ulaşmak için birçok zorluk taşıdınız ve şimdi tanınıyor olmak güzel. Bunu kutlayın çünkü hak ediyorsunuz.

  1 / 13
 • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bu sizin için çok mutlu bir gün olmalı. Etrafınızdaki her şey gerçek olamayacak kadar iyi görünebilir. Her şey gerçek, rahatlayın ve keyfini çıkarın. Gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz, bırakın aksınlar.

  2 / 13
 • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Engelleri aşma ve kariyeriniz söz konusu olduğunda kendinizi geliştirme çabalarınız nihayet karşılığını verebilir. Fikirlerinizi başkalarına ifşa etmekten korkmayın. Bu şekilde daha çok fark edilirsiniz.

  3 / 13
 • İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yoğun, duygusal bir rüya sizi o kadar güçlü bir şekilde hareket ettirebilir ki, rüyanın gerçek olduğunu sanarak garip bir duyguyla uyanırsınız. Bu rüyanızı bir yere yazın, belki de gerçekleşecektir. Kim bilir?

  4 / 13
 • YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Partnerinizle duygusal konuşmalar yapmak sizi gözyaşlarına boğabilir. Duygularınızı kontrol etme eğiliminde olabilirsiniz, ancak onları göstermekten korkmayın. Bunun gibi durumlarda bundan doğal bir şey yoktur. Partneriniz de göstermese bile en az sizin kadar duygusaldır.

  5 / 13
 • ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İlişkinizde zorluklar yaşadıysanız şu ana dek bunların üstesinden geldiniz ve muhtemelen yeni bir düzen oluşturdunuz. Artık eski defterleri bir daha açmamak üzere kapatmaya söz verin. Geriye bakarak ileriye gidemezsiniz.

  6 / 13
 • BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün evde çok fazla iş yapmanız gerekiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Sakin olmalısınız ve her şeyi aynı anda yapmaya çalışmamalısınız. Dışarıda olabilecek diğer aile bireylerinden yardım gerektiren zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Yardım istemekten çekinmemelisiniz.

  7 / 13
 • TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yakın bir arkadaşınız veya sevgiliniz ile kuracağınız diyaloglar, ilişkiniz hakkında harika yeni şeyler ortaya çıkarabilir. Belki de sandığınızdan daha çok ortak yönünüz vardır ve belki de korkularınız asılsızdır!

  8 / 13
 • AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün partnerinizle daha çok yakınlaşabilir ve yeni ortak bir geleceğe başlama planları yapabilirsiniz. Bu olumlu duyguların tadını çıkarın ve birlikte harika bir gün geçirin.

  9 / 13
 • YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Sıkı çalışmanız ve adanmışlığınız nihayet karşılığını veriyor. İş alanında olası bir terfi durumunda neler yapabileceğinizi düşünmenin tam zamanı. Bu yükselişiniz sizi kıskanan insanların kötü niyetlerini dışarı vurmasına da neden olabilir.

  10 / 13
 • OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Genelde kendinizi kontrol etmeye çok önem veriyorsunuz ve hiçbir zaman akışa uyum sağlamıyorsunuz. Bugün biraz daha rahat olmaya çalışın. Bırakın siz evreni değil, evren sizi yönlendirsin.

  11 / 13
 • KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün sizden küçük biri bir konu hakkında size dert yandığında yapabileceğiniz en iyi şey tavsiye vermek yerine onu dinlemek olacaktır. Söyleyecekleriniz onu iyi değil de kötü etkileyebilir. Bunu göz önünde bulundurun.

  12 / 13
 • BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Son zamanlarda yüklü miktarda para harcadığınız bir alışveriş yapmış olmalısınız. Duymak isteyeceklerinden emin olmadığınız sürece başkalarına ne aldığınızı söylemeyin. Bugün hayal gücünüz ve yaratıcı yetenekleriniz de çok yüksek seviyede. Bundan en iyi şekilde yararlanın.

  13 / 13

Habertürk

Bu haber 20.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku

Habertürk

Bu haber Habertürk kaynağından 20.02.2021 tarihinde alınmıştır.
https://www.haberturk.com
https://hthayat.haberturk.com/gunluk-burc-yorumlari-20-subat-2021-cumartesi-1076160