Günlük burç yorumları! (23 Şubat 2021 Salı)

23 Şubat 2021 Salı burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Günlük burç yorumları! (23 Şubat 2021 Salı)

Günlük burç yorumları! (23 Şubat 2021 Salı)

23 Şubat 2021 Salı burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Astroloji
23 Şubat 2021 Salı
 • 0
 • 0
 • Pinterest
 • Linkedin
 • İşinizde, ilişkinizde veya ailenizde güvende değilseniz ve birisi tarafından tehdit edildiğinizi hissediyorsanız, bunun nedenine bir göz atmanın zamanı geldi. Neden olabildiğince güvende ve rahat hissetmiyorsunuz? Güvensizliğe ne sebep oluyor? Cevapları arayın.

  1 / 13
 • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kendinizi sevmenin ve görünüşünüzü kabul etmenin yollarını bulmalısınız. Kilonuz, yaşınız veya başka her neyse, kendinizi olduğunuz gibi kabul edemezseniz, bunlarda ne kadar değişiklik yaparsanız yapın her zaman yanlış bir şeyler bulacaksınızdır.

  2 / 13
 • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kıskançlık bugün aklınızı çelebilir. Her şeyin anahtarı, nerede ve neden güvensiz hissettiğinizi anlamaktır. Eşinizi kıskanıyorsanız, ilişkinizde sorunun ne olduğunu bulmalısınız. Kıskançlığın nedenini inceleyin çünkü bu duygu daha derin bir sorunun belirtisidir.

  3 / 13
 • İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bir şeyler yaratma süreci, hem süreç hem de bitmiş bir ürünün tatmini açısından oldukça tatmin edici olabilir. Günün enerjisi yeteneklerinize çok şey katacağından, kendinize bunu keşfetme fırsatı verin.

  4 / 13
 • YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Başkalarıyla iyi geçinmek bugün zor olabilir. Bu da geri çekilmeyi ve izole olmayı tercih etmenize neden olabilir. Sabırsız ve sinirli hissedebilirsiniz. Eğer öyleyse ve yalnız kalmak bir seçenekse, yalnız kalın. Değilse, tartışmacı veya çatışmacı olma eğilimini azaltmanız gerekecektir. Sabırlı olun ve çatışmadan kaçının.

  5 / 13
 • ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün biraz ağlamaklıysanız şaşırmayın. Gezegenlerin etkisi, kendi duygularınız da dahil olmak üzere neredeyse her şeye karşı duyarlılığınızı artırabilir. Gerekirse ağlatın, arındırıcı olabilir. Yarın her şeyin daha iyi görünme ihtimali yüksektir. Bugün kendinize iyi bakın.

  6 / 13
 • BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hırs ve saplantı arasında ince bir çizgi vardır. Tek bir saplantıdan başka bir şey düşünmediğinizi fark ederseniz, bunun hakkında biriyle konuşma zamanı gemiş demektir. Sizin görmek istemediğiniz şeyleri o kişi görebilir.

  7 / 13
 • TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün düşünmeden hareket etmeyin. Aldığınız kararlardan yaptığınız projelere ve sözleşmelere kadar her şeyi düşünün ve ilişkiler söz konusu olduğunda, herkese çok çabuk güvenmemeye dikkat edin.

  8 / 13
 • AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bir soruna daha sert bir şekilde yaklaşmanın zamanı geldi mi ? Sorununuzu çözmek için birkaç girişimde bulunduysanız, ancak işe yaramadıysa, bunu düşünebilirsiniz. "Sert", "yıkıcı" anlamına gelmediği sürece, çok daha ilerici ve ısrarlı bir şeyi denemede başarıyı bulabilirsiniz. Ancak dikkatli olun. Önce dikkatlice düşünün.

  9 / 13
 • YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün duygusal akışınızın engelini kaldırmak için yaratıcılığınızdan yararlanın. Bu, güçlü bir araç olabilir. Yaratıcılık, kim olduğunuzun büyük bir parçasıdır, neredeyse iletişim kadar büyüktür. Duygularınız bu iki yönle bağlantılıdır ve sürekli olarak yüzeyin altında etkileşime girer.

  10 / 13
 • OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün sizden yaşça büyük bir kişiyi dinlemek önemli olsa da, söyledikleri işinizi, kişisel hayatınızı veya nasıl yaşamayı seçtiğinizi içeriyorsa ona kulak asmanıza gerek yok. İşleri nasıl yaparsan yapın, birisi bir noktada illa ki onaylamayacaktır.

  11 / 13
 • KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Yalnız zaman geçirmek herkes için çok önemlidir ancak bir şeyden kaçtığınız için yalnız olduğunuzu fark ederseniz, alternatiflerinizi düşünebilirsiniz. İşler ancak bu koşullar altında düzelecektir. Sizi üzen her neyse onunla yüzleşin, böylece işleri halletmeye başlayabilirsiniz.

  12 / 13
 • BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bu aralar kariyerinize daha çok odaklanacak, terfiler hayal edecek ve ideal işiniz hakkında hayal kuracaksınız. Ancak, istediğinizi elde etme konusunda acımasız olmayacaksınız.

  13 / 13

Habertürk

Bu haber 23.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku

Habertürk

Bu haber Habertürk kaynağından 23.02.2021 tarihinde alınmıştır.
https://www.haberturk.com
https://hthayat.haberturk.com/gunluk-burc-yorumlari-23-subat-2021-sali-1076182