Günlük burç yorumları! (22 Şubat 2021 Pazartesi)

22 Şubat 2021 Pazartesi burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Günlük burç yorumları! (22 Şubat 2021 Pazartesi)

Günlük burç yorumları! (22 Şubat 2021 Pazartesi)

22 Şubat 2021 Pazartesi burçları Rümeysa Ergüden tarafından kaleme alındı. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Astroloji
22 Şubat 2021 Pazartesi
 • 0
 • 0
 • Pinterest
 • Linkedin
 • Bir proje bugün başarıyla tamamlanabilir. Bir sonraki konu hakkında tartışmalar hâlihazırda gerçekleşiyor olabilir, ancak bunu düşünme eğiliminde değilsiniz, en azından hemen değil. Başarınızın tadını çıkarmak ve bir süre rahatlamak isteyeceksiniz. Bunun için kimse sizi suçlayamaz.

  1 / 13
 • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün belirli bir konuyla ilgili çalışıyorsanız, kendinizi kitaplarınıza gömmek ve olabildiğince çok şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu çok iyi, çünkü konsantrasyon konusunda da iyisiniz. Dikkatinizin dağılmayacağı bir odaya gidin. Mümkünse konuyla ilgili yeni çalışmalar bulun. Bazı şaşırtıcı bilgiler keşfedebilirsiniz.

  2 / 13
 • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün yatırım yapma günü değil. Bir alanda para yatırmadan önce bir profesyonele danışın. Bir uzmanla konuştuktan sonra bile, yatırımı yapmadan önce bir veya iki gün beklemek hala iyi bir fikirdir. Sabırlı olun.

  3 / 13
 • İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Arkadaşlarınız gelecek hakkında bir an hevesli ve iyimser olabilirken bir sonraki an kasvetle dolabilir. Bunun sizi etkilemesine izin vermeyin ve kesinlikle üzülmeyin. Konuşmak yerine dinleyin ve sabırlı olun. Yarın arkadaşlarınızın ruh hali normale dönecek.

  4 / 13
 • YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Çok vicdanlı ve sorumlu olma eğilimindesiniz, bu yüzden bugün yaşanacak bir olay sizi rahatsız edebilir, ancak bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Durum tersine döndüğünde daha iyi hissedebilirsiniz.

  5 / 13
 • ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kendinizi biraz yorgun ve bezgin hissediyor olabilirsiniz. Bu nedenle bugünü rahatlamaya ayırın ve yarın her zamanki enerjik, yaratıcı benliğinizde olacağınızdan emin olun. Yeri geldiğinde durup dinlenmeyi her zaman bilmelisiniz.

  6 / 13
 • BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün içinizde bir düzenleme aşkı var! Mutfağınızdaki rafları temizlemek, yeni süs eşyaları almak veya kitaplarınızı belirli sınıflandırmalara göre yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu çok zaman alabilir ama aynı zamanda çok eğlenceli de olacak.

  7 / 13
 • TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İşle ilgili bir mail mi bekliyorsunuz? Eğer oturup bu maili beklemek zorunda olduğunuzu hissediyorsanız, bu arada yapacak başka bir şey bulun yoksa kendinizi çılgına çevirirsiniz. Günün sonuna kadar haber gelmezse panik yapmayın. İlla ki gelecektir.

  8 / 13
 • AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün her zamanki neşeli halinizde olmayabilirsiniz. Hayatınızda olan her şeyden şüphe duyabilirsiniz. Kariyer, aşk ya da para meseleleri ne kadar umut verici görünürse görünsün, en kötüsünü düşünüyorsunuz. Bunu yapmamalısınız.

  9 / 13
 • YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün kendinizi şımartın. Masaj yapın, jakuzide rahatlayın ve güzelce uyuyup dinlenin. Gününüzü daha iyi geçirmenize yardımcı olacak ne varsa onu yapın. Bunu kesinlikle hak ediyorsunuz!

  10 / 13
 • OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün anlamsız bir şekilde geçmişinizden birini düşündüğünüzü fark edebilirsiniz. Son birkaç gün içinde karşılaştığınız bir şey veya biri size bu kişiyi hatırlatmış olabilir. Bunu çok anlamlandırmaya çalışmayın.

  11 / 13
 • KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün katılmak istemediğiniz bir toplantı yapılabilir. Uzun ve sıkıcı olabilir, ancak yine de dinlemek için çaba göstermelisiniz. Meslektaşlarınız daha sonra sorunları sizinle tartışmak isteyecek ve can sıkıntısına rağmen bir şeyler öğrenebilirsiniz.

  12 / 13
 • BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Duygusal nedenlerden ötürü, eski bir partnerinizle hala çok temas halinde olabilir ve tamamen vedalaşmanın çok zor olduğunu görebilirsiniz. Bu, şu anki hayatınıza ve yeni fırsatlara odaklanmanızı engelleyebilir.

  13 / 13

Habertürk

Bu haber 22.02.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.haberturk.com
Haberi Kaynağında Oku

Habertürk

Bu haber Habertürk kaynağından 22.02.2021 tarihinde alınmıştır.
https://www.haberturk.com
https://hthayat.haberturk.com/gunluk-burc-yorumlari-22-subat-2021-pazartesi-1076166