8 Nisan 2021 Perşembe burç yorumu – Günlük burç yorumları

Kabullenmeye açığız! 8 Nisan 2021 Perşembe burç yorumuna göre bugün neler yapılmalı, nelerden kaçınmalı?

8 Nisan 2021 Perşembe burç yorumu – Günlük burç yorumları

Bugün ne yapılabilir? Güne ritmini veren Ay bugün Balık burcunda kapanma aşamasına giriyor. Pek çok konuda akış içinde olmak, olayları aşırı zorlamamak öne çıkıyor. Böyle zamanlarda işler pek bizim planladığımız gibi ilerlemeyebilir. Sezgilerimize önem verelim. Evrensel konular, hayal gücümüzün de katkı sağlayabileceği alanlarda daha başarılı olabiliriz.

Nelerden kaçınmalı? Öğle saatlerinde sanatsal uğraşlar, daha keyifli olabileceğimiz ya da tembellik yapabileceğimiz fırsatlar var. Bu saatlerde zevklere daha yönelik olabiliriz. Ancak bugün yeni bir şey başlatmak, karar vermek ya da belirli konularda disiplin altına girmek için pek uygun değil. Kendimizi kurban durumuna düşürmemeye dikkat etmeliyiz.

Maya takviminde bugün

Galaktik ton 5/Köpek   Verimli olabiliriz. Bugün Mayalara göre güven vericiliği ve bağlılığı anlatan köpek günündeyiz. Sevdiklerimizle bir arada olmak, ailevi konularla ilgilenmek ya da yakın arkadaşlarımızla beraber olmak için uyumlu bir gün. Cesaret göstereceğimiz konularla da karşılaşabiliriz.

Milliyet

Bu haber 07.04.2021 tarihinde alınmıştır.

https://www.milliyet.com.tr
Haberi Kaynağında Oku